Blog, Slušná firma

Práce snů

Četli jste o tom, že byste měli dělat to, co vás nejvíc bavilo v dětství? U mě to mimo hru na doktorku bylo poučovat a komandovat 😂😂😂. Tak to teda i v rámci Slušné firmy a Obchuudku dělám 😄. Prý mi to jde. No bodejť, když to mám tak hluboko vryto pod kůží 😂. Jen často říkám, vracejte mi to!!! 😁
Aneb myšlenka dne, děláte v práci to, co vás baví a v čem jste dobří? A jak by toho šlo případně dosáhnout? Nepřijde vám, že v té práci trávíme až příliš času na to, abychom to jen nějak odklepali? 

Jasně, jsem na mateřský, nevím co roupama, tak si vymýšlím. Jenže mě celý život stíhá otázka, čím lidstvu přispěju? Čím budu užitečná? Co dobrýho ve svým životě vykonám? Poslední dobou taky hledáme smysl a poslání, takže jaké je to moje? Všechny otázky se stejným významem. Tak trochu jsem se nechala strhnout a taky trochu vést. Vlastně jsem vždycky udělala malý krůček a hned z to byl skok do oceánu.

Přidala jsem se k látkovým poradkyním Bambooliku a z toho byla za chvíli podnikatelka. Otevřela jsem Obchuudek a hned jsem se prsila majitelkou e-shopu i kamenné prodejny. Udělala jsem první seminář a už jsem odbornicí na domácnost bez odpadu. Přišla nabídka připojit se ke Slušné firmě, no a už v tom lítám jako součást organizačního manšaftu 😄. Není to bájo 😂.

Ovšem to hlavní bylo, je a bude moje přání. Stačí ho vyslat a stačí ho přijmout. Moje znělo „chci mít práci snů, kde budu prospěšná, budu důležitým článkem, práce bude mít smysl, vyšší smysl a bude adekvátně – kvalitně ohodnocena“. Udělala jsem mu krůček naproti, otevřela náruč a čekala. Pracuju s neskutečně báječnou partou lidí a neustále si rozšiřuju obzory, co všechno ve prospěch nás všech dělat jde. No, není tohle práce snů?

Fotky od „Slušné firmy“ 🙂 Nikol Klapkové s neuvěřitelným citem a dalším rozměrem fotografie.